Про нас

Виробництво та продаж костюмів.курток.піджаків.

Швейна фабрика «GentleMan» — це динамічно розвививаюча виробнича компанія, яка вже більше 15 років займається пошиттям,  оптовим та роздрібним продажем чоловічого одягу.

За 15 років діяльності швейна фабрика завоювала неабияку популярну не лише у Львові та області,а й в Україні загалом. Торгова марка «GENTLEMAN» відзначається високою якістю пошиття.

Всі вироби виготовляються відповідно до стандартів І вимог. На кожному етапі виготовлення, поминаючи з розробки моделів модельєром до заключної волого-теплової обробки вже готової продукції, присутній контроль якості. В кінцевому результаті. на склад готової продукції надходять якісні вироби.

Сучасне обладнання, висока кваліфікація фахівців та співпраця з надійними постачальниками дали нам змогу максимально скоротити затрати на виробництво чоловічого одягу.

Купуючи одяг від українського виробника Ви можете розраховувати на дійсно вигідну ціну, дешевшу ніж у будь-якого іншого продавця.
Потужності нашого виробництва одягу та співпраця з провідними транспортними компаніями України зробили можливим виконання замовлень в найкоротший строк.
На нашій фабриці працюють досвідчені фахівці з багаторічним досвідом роботи. Їх досвід успішно переймає молоде покоління – кращі випускники українських навчальних закладів швейної галузі. Такий підхід дає нам змогу завжди бути в тренді та створювати якісний та модний на сьогоднішній день чоловічий одяг.
Ми пропонуємо придбати одяг від виробника оптом та вроздріб, у нас є що запропонувати кожному клієнту. Роздрібні покупці придбають якісний одяг від українського виробника за привабливою ціною. Оптовикам ми пропонуємо суттєві знижки та максимально комфортні умови співпраці.
Географія наших клієнтів не обмежується Україною, компанія GentleMan неодноразово успішно виконувала замовлення від європейських замовників. Ще одним підтвердженням нашої надійності є подяки від громадських організацій та сертифікати за участь у регіональних та міжнародних виставках.

Нагороди, відзнаки та сертифікати